Loading color scheme

Stínící technika Schlotterer

Znáte tu situaci: venku je vedro na padnutí, svítí sluníčko a vy musíte mít doma zatemněná okna, zapnutou lampičku a puštěnou klimatizaci. Nechcete-li celý den prosedět při umělém světle a k tomu zbytečně utrácet za elektřinu, budete to muset změnit.

Vnější stínicí technika je tou nejúčinnější a nejúspornější metodou, jak si domů při slunečných dnech vpustit přímé denní světlo tak, aby neoslňovalo. V létě sníží vnitřní teplotu až o 10 °C, a zajistí tak příjemný chládek, v zimě naopak zlepší tepelnou izolaci oken a pomůže s pasivním vytápěním. Zároveň ochrání vaše soukromí a také omezí riziko vloupání.

Firma Schlotterer Sonneschutz Systeme GmbH patří na evropském trhu mezi špičky ve svém oboru. Rakouská společnost se sídlem v Adnetu se specializuje na venkovní žaluzie, předokenní rolety a sítě proti hmyzu.

Stínicí technika Schlotterer je neoddělitelnou součástí našeho portfolia. Jako u všech nabízených produktů i zde preferujeme maximální kvalitu a moderní technologie a servis. Při nasazení stínicí techniky hraje nemalou roli i snadná montáž a údržba, dlouhá životnost a kompatibilita s dodávanými okenními systémy. Poradíme se s architekty, bytovými designéry a specialisty na stínicí techniku a vybereme pro vás vhodný typ stínění v závislosti na vašich individuálních potřebách.