Loading color scheme

 

Okna a dveře, tedy výplně stavebních otvorů, jsou oblastí, v níž se úspěšně pohybujeme celý život. Díky vynikající znalosti možností různých materiálů a technologií i dílenského zpracování dokážeme nejen zpracovat realizace podle přání a potřeb klientů, ale – s trochou nadsázky – plníme sny. Vždyť právě výplně stavebních otvorů představují jednu ze závěrečných etap stavby a v důležitosti z hlediska kvality a vzhledu stavby jsou na jednom z předních míst.
V rámci realizací poskytujeme konzultace i s ohledem na základy stavební fyziky a neustále sledujeme nové trendy v oboru, abychom byli vždy krok před ostatními. Právě proto používáme při realizacích okna, dveře i doplňky předních výrobců, jejichž standard dílenského zpracování, know-how a inovací výrazně převyšuje kvalitu, s níž se běžně setkáváme na českém trhu – hlavním z nich je rakouská společnost Internorm, s níž aktivně spolupracujeme již déle než 16 let.

Jsme mladá, malá a dynamicky rostoucí firma. Kvalitu inovativních produktů, které nabízíme, doplňujeme zevrubnou znalostí produktů, materiálů i stavebnictví obecně a poradenstvím s doporučeními, co je na základě stylu a polohy domu vhodné. Zajišťujeme komplexní realizaci stavebních otvorů v exteriéru a interiéru, podlah a stínění. Doplňkům k hlavní nabídce, tedy podlahám a stínění, jsme se začali věnovat na základě velmi dobrých zkušeností s rakouskou kvalitou, protože klientům chceme nabízet jen to nejlepší. A víme, že to vždy ocení.

Setkali jsme se díky práci a postupem času jsme se stali nejen spolupracovníky a partnery, ale i velmi dobrými kamarády. Vděčíme za to společným zájmům, zejména na poli sportu, i podobnému nastavení životních hodnot. Náš kamarádský vztah přenášíme i do práce a na klienty. Přes 80 % našich realizací tvoří rodinné domy, což je náš záměr – vždyť „dotažení“ projektu do finální fáze ke spokojenosti všech zúčastněných je to, co nás naplňuje. Nejraději spolupracujeme s koncovými zákazníky, kteří oceňují přátelský přístup a nadstandardní péči, aniž bychom polevovali v kvalitě. Právě naopak! Ke každému projektu přistupujeme přesně tak, jako bychom realizovali vlastní dům, a to platí i pro montáž a záruční i pozáruční servis.

A vize do budoucnosti? Chceme být i nadále malou firmou s přátelským přístupem k zákazníkům, která si vždy bude stát za kvalitně odvedenou prací. Na nás se můžete vždy a a za všech okolností spolehnout.


Tomáš Novák a Tomáš Viazanko
NOVIA OKNA

Dostupnost

Jsme zde pro vás denně 24 hodin, 7 dní v týdnu. Neváhejte nás kontaktovat.

Kvalifikovaní odborníci

Náš tým sestává s kvalifikovaných odborníků, kteří jsou proškolení dlouholetou praxí v oboru. Naše znalosti jsou vysokou přidanou hodnotou pro vás.

Férové ceny

Cenová politika společnosti NOVIA OKNA, s. r. o. je proklientská. Snažíme se najít cenově dostupné řešení se zachováním maximální kvality objednaných služeb a produktů.

Nejlepší volba

Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli na evropském trhu. V poměru cena/výkon jsme na nejvyšších příčkách v hodnocení odborné veřejnosti i v hodnocení klientů.

Tomáš Novák

jednatel

Tomáš Viazanko

jednatel